param var ortak arıyorum
Girişimci Kafası, Keşfedilmemiş Kazanç Kapıları

Sermayem Var Ortak Arıyorum Diyenlere Eşsiz Bir Öneri!

Sermayem var ortak arıyorum diyenlere eşsiz bir önerimiz var. Sermayemle ortak olmak istiyorum diyenlere parasını fazlasıyla katlayabileceği hem de keyifle yapabilecekleri bir iş sunduk.

Param var ortak arıyorum iş kurmak istiyorum sermayesiz ortak arıyorum diyenler için eşsiz önerimiz e-sport. Detaylarını birazdan anlatacağımız bu eşsiz iş, ciddi yatırımcılar için son zamanların trend işlerinden biri olarak hızla büyümekte. Yatırılan sermaye miktarı duruma göre değişiyor. Örneğin Fenerbahçe Spor Kulübü bu alana yaptığı yatırımı milyon dolarlarla belirlerken, tekil bir yatırımcı 50Bin TL ya da 100BinTL gibi rakamlarla da bu işe start verebiliyor. Yani sermayem var ortak arıyorum diyen her tür yatırımcı için e-sport alanında paralarını katlayabilecekleri pek çok fırsat var.

e-Sport’un ne olduğunu, nasıl yapıldığını birazdan anlatacağız ama bu aşamada son söz olarak şunu da söyleyelim e-sport girişiminde bulunan küçük yatırımcı da olsanız büyük yatırımcı da olsanız eninde sonunda çok büyük paralar kazanabiliyorsunuz!

Sermayem Var Ortak Arıyorum Diyenlere e-Sport Ortaklar

içerisinde bulunduğumuz ‘Bilgi Çağı’ nedeniyle hayatlarımızda değişen pek çok şey oldu. Örneğin matbaada basılmış kitaplar yerine artık e-kitaplar revaçta. Bayramlarda postaneden atılan bayram kartları yerine e-posta ya da WhatsApp mesajları kullanılıyor. Spor dalları da bu değişime ayak uydurdu ve e-sport olarak adlandırılan bir branş oluştu. Hem de güzel paraların döndüğü, yatırımcısına hayli kazançlar sağlayan bir branş olarak param var ortak arıyorum diyenlere için hayli kazançlı bir alternatif oldu.

Olimpiyat Oyunları Komitesi’nin Spor Branşları Listesinde e-Sport adının yer almasının hemen ardından ülkemizdeki hatırı sayılır kulüpler hemen harekete geçerek kendi e-sport kulüplerini resmi olarak kurdular. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ilk adımı atan kulüpler oldu. Bu kulüp isimleri sizleri korkutmasın çünkü başta da dediğimiz gibi e-Sport yatırımcılığında yer almanız için milyon dolarlarınız olması gerekmiyor. Ayrıca karlı bir yatırım kanalı olarak adının henüz ayağa düşmemiş olması da büyük bir avantaj.

e-Sport Nedir?

Dijital oyun müsabakalarının yapıldığı branştır. Fakat her bilgisayar oyunu e-Sport değildir. Bir oyunun e-sport branşına girebilmesi için o oyunun strateji oyunu olması gerekir.

Hani şu babaların oğullarına ‘Oğlum yeter artık, bütün gün bilgisayar başında olmaz ki! Biraz da ders çalış’ demesine sebep olan ve ebeveynlerin vakti zamanında küçümsediği bu oyunların aldığı son haldir e-Sport.

Bir zamanlar sokakta futbol oynayan veletlere kızılırdı ama sonra futbol oyunculuğundan kazanılan trilyonlar görülünce herkes oğlunu futbol okuluna göndermeye başladı ya! İşte aynı mevzu.

e-Sport takımları 5-7 kişiden oluşur. Bu takımlar yılın belli dönemlerinde federasyon gözetiminde yarışırlar ve kazanan takımlar milyonları kapar. Aşağıdaki resimde göreceğiniz gençlerin Arda Turan ya da Volkan Demirel gibi futbolculardan pek bir farkı yoktur. Tek fark, onların yeşil sahada yaptıklarını bu gençler dijital ortamda yapmaktadırlar. Artı; strateji planlama konusunda daha fazla efor sarf etmektedirler.

e spor oyuncuları

e-Sporda Benim Ne İşim Var?

Sermayemle ortak olmak istiyorum dediniz ya! Maddi desteğe ihtiyacı olan, henüz 1.lige çıkmamış yetenekli takım oyuncularına onlar için gerekli maddi desteği sağlayarak kulübün sahibi, başkanı olabilir ve takımınız müsabaka kazandıkça siz de ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bu spora gönül ve emek veren, gelecek vaat eden, gerçekten iyi oyuncuları olan hazır kurulu takımlara sağlayacağınız maddi manevi destekle üst liglere çıkmayı kısa sürede başarabilirsiniz. Kendinizi küçük çaplı bir Aziz Yıldırım gibi düşünebilirsiniz. Sonrasında belli mi olur e-Sporda hayli bilinen kulüp başkanlarından biri olabilirsiniz. Çünkü bu yeni spor dalında herkes çok yeni sayılır ve bu alan herkes için yeni bir başlangıçtır. Bu nedenle de herkes aynı şansa sahip. Yani ‘Büyük kulüpler de bu işin içerisine girmişken benim kazanma şansım olacağını pek sanmıyorum’ demeyin. Bu şansa sahipsiniz!

Yatırımcılarının Hakan Baş ve Kaan Karamancı olduğu SuperMassive isimli Türk takımının Wild Card 2016 şampiyonluğu heyecanını aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.

e-spor turnuva kazanan takım SupperMassive

Ortağım Kim Olacak?

Ortaklarınız, maddi destek sağlayacağınız takımın oyuncuları olacak. Zaten işi götürenler de onlar olacak. Arzu ederseniz kulüp yönetimine çevrenizden birilerini ekleyebilirsiniz. Takım oyuncusu ve kulüp başkanı/yönetimi olarak yapılacak karşılıklı sözleşmelerle kimin ne kadar para alacağı, kimin ne gibi sorumluluklara sahip olacağı gibi hak paylaşımları önceden belirleniyor. Takımın yapılandırılması esnasında bu resmi işlemleri hallettikten sonra kafa yormanız gereken karışık prosedürler yok.

Bu girişiminizden maddi kazanım için uzun yıllar beklemeniz de gerekmiyor. Her yıl ve yılda birkaç kez düzenlenen müsabakalar sayesinde kazanan takımlar belli olduğu için yatırımınızdan hızlıca sonuç alabilirsiniz. Sermayem var ortak arıyorum diyenler için, ülkemizde son bir iki yıldır yeşeren bu branşın ciddi niyetli yatırımcılar için çok iyi bir fırsat olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Param var ve bu sermayemle ortak olmak istiyorum ortak arıyorum diyen irili ufaklı tüm yatırımcıların parasını fazlasıyla katlayabileceği hem de keyifle yapabilecekleri bir iş olan e-sport hakkındaki sorularınız için aşağıdaki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Standard